Apie autorių

Šio tinklaraščio autorius – Tomas Chochrin.  Mykolo Romerio Universiteto civilinės justicijos instituto lektorius ir doktorantas.

Tinklaraštis yra vieta, kurioje reiškiama autoriaus nuomonė įvairiais klausimais, tai nėra žiniasklaidos priemonė. Tomas Chochrin

Cituojant būtina įdėti šio tinklaraščio nuorodą.

Norint komentuoti užtenka įrašyti savo slapyvardį ir elektroninį paštą. Pašto adresas be savininko sutikimo jokiais atvejais nebus viešinamas. Autorius, vadovaudamasis Lietuvos Respublikos Konstitucija, leižia komentatoriams reikšti savo nuomonę ir taip įgyvendinti savo Konstitucinę teisę, tiek kiek ji nepažeidžia kitų asmenų teisių. Nepagarba, įžeidimai, necenzūrinių žodžių vartojimas ar kitoks užgaulus elgesys nebus toleruojamas. Tokio turinio komentarai bus trinami be perspėjimo. Atsižvelgiant į nepagarbaus elgesio sunkumą, kuris bus subjektyviai vertinamas, autorius turi teisę užbaninti komentatoriaus IP adresą, elektorninį paštą, slapyvardį bei imtis kitų priemonių, skirtų apsisaugoti nuo netoleruotino elgesio.

Apsauga. Tinklaraštyje veikia apsaugos nuo “šiukšlių“ sistema. Jeigu po sunkios darbo dienos yra noras išsilieti, slepiantis po anoniminiu slapyvardžiu pasišaipyti, paišsidirbinėti ar panašiai, turiu nuvilti, čia tam nebus suteikta galimybė. Tokio tipo komentarai tiesiog nepraeis pirminio filtro, tai reiškia, kad rašydami būsite tiesiog sugaišę savo laiką, o komentaras taip ir neišvys dienos šviesos. Todėl patariu nesivarginti ir nevarginti manęs su savo kvailu elgesiu. Nežadu nė vienam “hater’iui“ skirti dėmesio.

Prieš pradėdami skaityti pažiūrėkite į tinklaraščio viršų. Ten, po pavadinimu, ne veltui yra šūkis: “Jeigu gali neskaityti – neskaityk“. Siūlyčiau protingai juo naudotis. Niekas nėra verčiamas čia lankytis, juo labiau gaišti savo laiką. Jeigu jau nusprendėte, kad yra egzistuoja objektyvi būtinybė čia lankytis, pasistenkite išlaikyti bent šiokią tokią kultūrą, o kartu ir nevarginti manęs skiriant laiko “šiukšlių“ tvarkymui.

Tinklaraščio paskirtis. Atsižvelgdamas į kelerių metų šio tinklaraščio paskirtį, turiu pastebėti, kad, su retomis išimtimis, jame dažniausiai lankosi teisininkai. Atsižvelgiant į tai belieka konstatuoti, kad jis iš esmės skirtas specializuotai teisininkų auditorijai. Todėl naudojama atitinkama rašymo technika. Šis tinklaraštis nėra skirtas vidutiniam viešosios informacijos vartotojui. Tai reiškia, kad jame nebus teikiamos teisinės konsultacijos, autorius nediskutuos ir neaiškins nieko asmenims, kurie neturi minimalių teisės žinių. Tam paprasčiausiai nėra laiko ir kantrybės.

Kontaktai:

Elektroninis paštas: TomasChochrin(eta)gmail.com

One Response to Apie autorių

  1. Vytautas says:

    Gerbiamas T.Chochrinai,ar galėtumėte labai trumpai pakomentuoti (paaiškinti) LR Konstitucijos X skirsnio “Vietos savivalda ir valdymas“ 119 straipsnio pirmą sakinį,-“Savivaldos teisė laiduojama įstatymo numatytiems teritorijos administraciniams vienetams“? Kas šiuo atveju yra kreditorius,kas laiduotojas ir,kas skolininkas (valstybė,savivaldybė visuomenė)? Kas ir kokias prievoles tokiu laidavimu įgyja? Dėkoju.Vytautas,Kaunas.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: